"Я дуже пишаюся, що мене називали "проукраїнським маніяком", - Туск (відео)

Глава Євроради вибачився перед українцями за те, що йому не вдалося зробити все задумане.

Глава Європейської ради Дональд Туск заявив про те, що робив все можливе для прискорення процесу інтеграції України з ЄС, через що в Брюсселі на нього дивилися "як на проукраїнського маніяка". "Не все вдалося. Не завжди я був таким ефективним, як хотів. Вибачте мене, друзі. Але є також багато причин бути задоволеними. І вам, українцям, точно нема за що відчувати сором. У Брюсселі деякі дивилися на мене як на проукраїнського маніяка. Не раз мені говорили це в очі. Чесно кажучи, я дуже пишаюся цим епітетом. Ви можете завжди розраховувати на мене", — сказав він в Києві на спільному брифінгу з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, передають Патріоти України. Об этом сообщает dosugua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він пообіцяв залишитися другом і союзником України незалежно від того, ким він буде в майбутньому. "У моїх очах ви всі герої. Саме так я бачив вас під час Революції гідності на Майдані, а також потім, коли ви захищали суверенітет і цілісність своєї країни, і одночасно будували сучасну державу і вводили демократичні стандарти. Не дивлячись на бідність, яка все ще залишається в багатьох місцях. Не дивлячись на страждання, принесені війною. Не дивлячись на труднощі реформ — ви встояли", — додав президент Євроради.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ia-duzhe-pyshaiusia-shcho-mene-nazyvaly-proukrainskym-maniiakom--tusk-video-286316.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя