Податківці Донеччини викрили центр з незаконного імпорту хірургічних інструментів

Податківці Донеччини викрили центр з незаконного імпорту хірургічних інструментів
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, спільно з ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях ліквідували центр мінімізації митних платежів, через який в Україну імпортували із заниженням митної вартості медичні імпланти та хірургічні інструменти іноземного виробництва.
В рамках проведення операцій «Рубіж», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження було встановлено групу осіб, які надавали послуги компаніям реального сектору економіки щодо мінімізації митних платежів та приховування від митного контролю незаконно імпортованих в Україну імплантів для остеосинтезу та хірургічних інструментів іноземного виробництва (Німеччини, Чехії та Китаю). Вказані товари у подальшому використовувалися для проведення операцій опорно-рухового апарату в травматологічних відділеннях обласних, міських та районних лікарень цілої низки регіонів України.
Зокрема, фігуранти на замовлення посадових осіб міських та районних комунальних лікарень імпортували з Китаю від імені спеціально створених підконтрольних підприємств частину переліченої продукції та розмитнювали її за підробленими документами під виглядом запчастин та будівельних матеріалів. З Європи товари ввозили подрібненими партіями (вагою до 50 кг та вартістю до 500 євро) без сплати митних платежів, використовуючи послуги автомобільних та поштових перевізників.
Ввезені таким чином товари реалізовувалися за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку пацієнтам лікарень, які потребували операцій опорно-рухового апарату.
Таким чином, в період з 2016 року по теперішній час в Україну із заниженням митної вартості було ввезено продукції на загальну суму понад 130 млн гривень.
За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та в їх автотранспортних засобах виявлено та вилучено готівки в національній та іноземній валюті в еквіваленті майже 1,3 млн грн, печатки підконтрольних компаній та ФОП, їх штампи і кліше-підписи, документи фінансово-господарської діяльності і чорнові записи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, митні пакувальні бірки нерезидентів та інші докази протиправної діяльності.
Слідство триває.
А ось так у Пакистані виробляють хірургічні інструменти, які потім потрапляють до лікарів не тільки України, а й багатьох країн Європи.
1562593529 a79daf9a25109f52ac567adc396dd4a3
1562593769 4b9bcf2c7d957d260b2e5e695d6f97b7

Джерело статті: “http://shkvarki.org/donbass/item/24302-podatkivtsi-donechchini-vikrili-tsentr-z-nezakonnogo-importu-khirurgichnikh-instrumentiv” Об этом сообщает iskra-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя